Cilt Bakımı,  Gündem,  Güzellik ve Bakım

10 KIRIŞIKLIK KARŞITI GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMLERİ ÖNERİSİ

Yaşlanma belirtilerinin ilk olarak görüldüğü yer göz çevremiz. Yeterli bakımı ve nemlendirmeyi yapsak da çoğu zaman önüne geçmenin zor olduğu bu kırışıklıklar için özel ürünler kullanmak şart. Kırışıklık karşıtı göz çevresi bakım kremleri için yazımıza göz atın.

Yaşam koşulları, hava kirliği, yorgunluk gibi etmenlerle yıpranan göz çevremizde zamanla mimik kırışıklıkları yerleşir. Uzmanlar önlem olarak erken yaşlarda cilt bakım rutinimize göz çevresi kremlerini eklememiz gerektiğini ve düzenli kullanımın şart olduğunu söylüyorlar. Doğru ürünlerle erken yaşta yapılan bakımlar yaşlanma etkilerini geciktiriyor. İhtiyacınıza uygun kırışıklık karşıtı bakım kremlerini aşağıdaki listeden seçebilir ve geç kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Göz çevresi bakım kremi önerilerimizi olduğu önceki yazımızı okumak için buraya tıklayın.

Peki ne kadar kaçınmaya çalışsak da aynada hiç görmek istemediğimiz o kırışıklıklarla yüzleştiğimizde ne yapmalıyız? Bu aşamada artık göz çevresi bakım kremlerinden daha etkili içeriklere sahip kırışıklık karşıtı göz çevresi serum ve kremlerine geçmemiz gerekiyor. Bir önceki yazımızdan farklı olarak bu yazımızda kırışıklıklar üzerinde etkili göz çevresi bakım kremlerini bir araya topladık. Ürünlerin açıklamalarındaki linklerden satın alma sitelerine ulaşabilirsiniz.

1. Estee Lauder, Yaşlanma Karşıtı Göz Serumu – Advanced Night Repair Eye Concentrate 15 ml 

Özel aplikatörü sayesinde göz çevresine sabah ve akşam uygulanan serum, hassas cildi güçlendirici özelliğe sahip. Düzenli kullanımda göz çevresinde çizgi oluşumu, kırışıklıklar, göz altı torbaları ve koyu renkli halkalar ile mücadele ediyor. Yaşlanmanın göz çevresindeki belirtilerini hafifletmeye yardımcı oluyor. SATIN AL!


2. VICHY, SLOW AGE PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ

Çevresel faktörler ve yaşam tarzından kaynaklanan yaşlanma belirtilerini yavaşlatan günlük göz çevresi bakım kremi. Sabah ve akşam düzenli kullanım gerekiyor.

SATIN AL!


3. VICHY, LIFTACTIV GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

40 yaş ve üzeri kadınlar için sıkılaştırıcı etkili, kırışıklık karşıtı bakım kremi. Göz çevresi için tam bir bakım sağlıyor. Kırışıklıklar, göz kapakları, koyu halkalar ve göz altı torbaları ile mücadele ediyor.

SATIN AL!


4. AVENE, YsthéAL Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz ve dudak çevresinde oluşmaya başlayan illk kırışıklıklar, ince çizgiler ve mimik çizgilerini gidermeye yardımcı olur. Parfüm ve paraben içermez. Cildi rahatlatır.

SATIN AL!


5. DERMOLOGICA, STRESS POSITIVE EYE LIFT

Göz yorgunluk belirtilerini azaltmak için her gün ya da ani desteğe ihtiyaç duyduğunuzda uygulayabileceğiniz serinletici jel maske. Masaj aplikatörü ile göz çevresine uygulayın. 3-5 dakika beklettikten sonra silin. Cildi sıkılaştırmaya yardımcı olarak , göz altındaki torbaların görünümünü hafifletir.

SATIN AL!


6. AVENE, PHYSIOLIFT PRECISION

Göz ve dudak çevresindeki derin kırışıklıkları dolduran yoğun bakım kremi. Yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliklere sahiptir. Hassas ciltlere uygundur.

SATIN AL!


7. ROC, PRO SUBLIME

Kaz ayaklarını ince çizgileri ve kırışıklıkları gözle görünür bir şekilde azaltmaya yardımcı olur. Sıve ve hafif bir formili vardır. Tüm cilt tipleri için uygundur.:

SATIN AL!


8. LIERAC,
Dioptifatigue Re-Energizing Jel Krem

Göz çevresindeki yorgunluk belirtilerine karşı savaşır. Şişlik,kırışıklık ve göz altı halka görünümünü yenilemeye yardımcı olur.

SATIN AL!


9. LANCOME,
Renergie Yeux

Kolay emilen formülü ile göz çevresinde kırışıklıkları, koyu halkaları ve şişlikleri azaltmaya yardımcı bakım kremi.

SATIN AL!


10. YEŞİL MARKA, DOĞAL GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ

Özel doğal içerikli formülü sayesinde göz çevresi kırışıklıklarında ve göz altı torbalarında anında azaltıcı etki sağlayan bakım kremi.

SATIN AL!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin verilmedi !