Düğün

2018 YILININ ÜNLÜ GELİNLERİ VE GELİNLİK SEÇİMLERİ

2018 yılı henüz bitmedi ama ilkbahar ve yaz dönemi düğün organizasyonları açısından o kadar bereketli geçti ki, ünlü gelinleri ve gelinlik modellerini paylaştığımız bu yazıyı daha fazla bekletmek istemedik.

Önceki yıllarda bekarlığa veda eğlenceleri ve sade nikah törenleri ile yapılan düğünler artık yerini geleneksel kına geceleri, davullu zurnalı evden alma törenleri, düğünler ve partiler sıralamasına bıraktı. Tabiki organizasyonların bu kadar katmanlaşması, her detayın titizlikle çalışılması ve arkasında başarılı organizasyon ekiplerini de gerektiriyor. Düğünde ne kadar çok detaylı olursa, gelinin  kıyafet, saç ve makyajı da o kadar çok çeşitli oluyor. Kına elbisesi, evden çıkma elbisesi ve gelinlik derken buna iki elbise daha eklendi: Düğünde giyilen ikinci gelinlik ve after party elbiseleri! O halde gelin, 2018 yılının düğünlerine ve elbise/gelinlik seçimlerine birlikte göz atalım.

Alişan Tektaş ve Buse Varol

Dizi setinde başlayan ilişkilerinde evlenme kararı alan Buse ve Alişan çifti Mart ayında nişanlanmış, Mayıs ayında Swissotel’de gerçekleşen nikah töreni ile evlenmişlerdi. Düğün öncesi Şile’de özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştiren çiftin fotoğrafları büyük beğeni toplamıştı.

Düzenlenen kına gecesinde Buse Hanım ilk önce su yeşili rengi, Raşit Bağzıbağlı tasarımı bir elbise giydi. İkinci elbisesi ise kırmızı prenses yaka bir tuvaletti. Kırmızı tuvaletinin markası Naz Couture/Bakü idi.

Buse Hanımın gelinliği, dantel kumaş balık model üzerine kemere montajlı katmanlı tül bir etekten oluşuyordu.

Bengü ve Selim Selimoğlu

Mayıs ayında nişanlanan Bengü ve Selim Selimoğlu Ağustos ayında düzenlenen görkemli bir düğünle evlendi.

Bengü kır konseptli nişanında Costerellos/Beymen marka bir elbise tercih etmişti. İkinci görselde gördüğünüz bej rengi kına gecesi elbisesi ise Raşit Bağzıbağlı tasarımıydı.

Düğün günü gerçekleşen kız alma töreninde Bengü’nün tercihi tek omuz, tül detaylı, Selma Çilek tasarımı uzun bir elbiseydi.

Bengü’nün gelinlik modeli ve diğer ünlü gelinlerin gelinlikleriyle ilgili yazımızın devamını okumak için tıklayın.

Yılın bir diğer önemli düğünü İngiltere Kraliyet ailesinden Prens Harry ve Megan Markle’ın düğünü yazımıza ulaşmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin verilmedi !