Dizi Kıyafetleri,  İstanbullu Gelin

DİZİ MODASI- İSTANBULLU GELİN DİZİSİ / ÜLFET KAVAKLI

Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisine, 3. sezonda usta oyuncu Meral Çetinkaya dahil oldu. Meral Çetinkaya’nın canlandırdığı Ülfet Kavaklı karakteri, ünlü bir modacı ve stil sahibi bir kadın.

Meral Çekinkaya’nın İstanbullu Gelin dizisine katılması, sevenlerini çok mutlu etti. Meral Hanım daha önceki rollerinden çok daha farklı bir rol ile ekranlardaydı. Kendi giyim markasını kurmuş ünlü bir modacı, güçlü ve tarzına önem veren bir kadın olarak tüm izleyenleri büyüledi.

Ülfet Kavaklı’nın başarılı stili Müge Çıtak tarafından şekillendiriliyor. Ülfet’in stiline ilk bakışta gözümüze çarpanlar genç ve dinamik bir görüntüsü ve rahat kıyafet seçimleri. Stilinin sırrı ise idaalı parçaları ve renkleri kombinlemedeki başarısı.

Ülfet Hanım’ın kombinlerinde renkli parçalar göze çarpıyor. Henüz kendisini pastel renkli kıyafetler ile hiç görmedik. Renk seçimleri sarı, kırmızı ve mavinin canlı tonlarından oluşuyor. Bu da görünümüne daha enerjik bir hava veriyor.

Üstteki kombinlerde renk kullanımının şal, küpe ve gözlük gibi aksesuarlarda sınırlandığını görüyoruz. Kombinin diğer parçaları genellikle siyah, beyaz, lacivert renklerden ve denim kumaştan oluşuyor. Son görseldeki çok beğenilen sweatshirtü de yine canlı renkleri içerisinde barındıran, lacivert renk ağırlıklı bir ürün.

Renkli fular SELİN KÜÇÜKSÖZ tasarımı, sarı küpeleri BERRİN ÖZKAN, ceketi ve jean pantolonu İPEKYOL, gömleği ZARA marka.

Çok renkli sweatshirtü GÖKHAN YAVAŞ OFFICIAL.

Ülfet Hanım’ın stilinin önemli bir parçasını aksesuarlar oluşturuyor. Büyük ebatlı güneş gözlükleri, küpe, kolye ve bilezikler vazgeçilmezi. En çok kullandığı aksesuarı ise sağ elinde bulunan dolama bileklik/yüzük, markası NILLUSH VINTAGE.

Elbisesi COS, şalı SELİNKÜÇÜKSÖZ tasarımı.

www.mahmure.com internet sitesinde yer alan yazımızın devamını okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İzin verilmedi !